Андрій Хливнюк: «Сцена — це територія свободи, чесності і максимальної відвертості»

Гурт Бумбокс давно знаний на українських просторах та далеко за їх межами. Він має свій стиль, голос та обличчя, а головне — душу. Мабуть, немає жодної людини, яка б не підспівувала “Вахтёрам” або “Люди”. Та це й не дивно, бо не впізнати їх пісні просто неможливо.

Вже добігає завершення фестивальний сезон, але наприкінці літа дніпряни мали унікальний шанс не вирушаючи у подорож відвідати масштабний захід. Так, із 17 по 19 серпня проходив фестиваль “Стопудівка 2018”. Хедлайнером першого дня став гурт Бумбокс. І нам вдалося перед виступом поспілкуватися із фронтменом Андрієм Хливнюком. Ми задали декілька питань про фестивальне літо, музичні дуети та майбутні релізи.

Давайте почнемо з того, що зараз фестивальний сезон. У вас було багато фестів. Який, можливо, запам’ятався і що сподобалось цього літа?

Різні фести, різний настрій. Не можна порівнювати фести — це кожного разу різна емоція, інші люди, інший vibe. І вони можуть бути більші й менші, але це не значить нічого. Я завжди посміхаюся з артистів, коли чую, що «от там було багато людей і там було крутіше, а там було менше і було гірше». Ні, це не так. Все всередині тебе. Фест — це в першу чергу можливість поспілкуватися із іншими музикантами, і видно хто є хто — живий звук, така сама сцена, як і у всіх інших. Ви просто отримуєте кайф, в цьому суть фесту. Більш того, ми та банда, яка з фестів почала. І першим моїм досвідом великої сцени був фестиваль. І я швидше погоджусь на фестиваль, ніж на private-party, з більшою насолодою і кайфом.

А пам’ятаєте ваші емоції на першому фестивалі і чим вони відрізняються зараз?

Так, зараз я тверезий і щасливий. А тоді я був молодий, з розбитим серцем і не зовсім тверезий. Ось і вся різниця.

Нещодавно у вас відбувся реліз відеороботи з Євгеном Галичем «Вечір в Ріо».

Це навпаки O.Torvald feat Хливнюк. Я написав цю пісню, але вона була зроблена в рамках роботи над альбомом «Ти є», просто не ввійшла до нього. І це радше O.Torvald feat Хливнюк, ніж навпаки. Хоч це і моя пісня, підкреслюю.

Розкажіть трошки про цю роботу, як знімали?

Я люблю цю пісню і ненавиджу це відео. Ось і все. Працювали багато, отримали комікс якийсь. Класний веселий комікс. Я хотів іншого, але це моя особиста проблема. Хлопці кажуть, що класно, мені не дуже. Реліз відбувся. Все, тепер є на цю пісню таке от відео. Крапка. (посміхається)

А якщо говорити про новий альбом, який зараз готується. Яким він буде, що від нього чекати? Що цікавого, нового?

Чекати нового альбому Бумбокса під назвою «Таємний код». Я дуже хочу, щоб ми записали цю платівку до кінця року. Але вже зараз розумію, що може одну-дві пісні ми не встигнемо накопичити. Графік такий, що просто голова обертом. І якщо рік буде таким, як літо, то, мабуть, нам доведеться замість відпустки в січні робити студійний місяць, щоб надолужити втрачений час. Отак.

А що у музичній діяльності вам найбільше і найменше подобається? Наприклад, виступи найбільше, а робота у студії найменше.

Ні, мені все подобається, окрім давати інтерв’ю і бути в дорозі. (сміється) А все інше мені дуже подобається. Перше, тому що під час інтерв’ю ти максимально відвертий і все нормально, але все одно це лише маленька твоя частина. І люди потім роблять про тебе висновки не зовсім такі, як ти є насправді. Це мінус будь-якої медійності. А дороги, тому що ви знаєте, які вони у нас і на собі це все постійно випробовувати… Але класно, нічого, нормально. Зараз прилетять вертольоти поліції і якщо їм не шкода, то я один попрошу політати. (сміється)

А що вас може здивувати у музиці та сподобатися із першої ноти, зачепити?

Будь-який професійний класний колектив із цікавою гармонією, мелодією мені буде подобатися і мене зачепить. Я ні на яких стилях не наголошую. У кожному стилі є своя «сметана», знаєте, і своє молоко. Я відкритий до здивувань і, клас, з’являються все нові і нові колективи, це супер. Це просто бомба, я дуже щасливий, що так відбувається. Якщо у мене вийшло, то читач, молодий музикант, повір, у тебе теж вийде.

І наостанок, якби у вас була можливість донести людям всього одну фразу, що би ви хотіли сказати?

Любіть життя своє та інших. Все.

Автор: Аліна Миронова

Фото: Роман Фролов, Денис Демянчук

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *